Surduličani iznenadili na Karađorđu: Vojvodina - Radnik 0:1 VIDEO

Por um escritor misterioso
Last updated 10 maio 2024
Vranje - Fudbaleri Radnika iz Surdulice pobedili su Vojvodinu na gostovanju u Novom Sadu sa 0:1 (0:0), u utakmici 24. kola Super lige Srbije.Jedini gol za Surduičane postigao je Borko Duronjić u 59. minutu.Duronjić je pojačao ekipu Radnika u januaru ove godine dolaskom iz niškog Radničkog.Srećna okolnost po Surduličane dogodila se u 34. minutu, kada je Vojvodina ostala bez jednog igrača u polju zbog isključenja Stefana Đorđevića.Vojvodina je odolela u prvom, ali je brojčanu prednost ekipa Radnika iskoristila već početkom drugog dela igre.Subotić je u 59. minutu prošao po desnoj strani, ušao u kazneni prostor, otišao do gol aut linije, a onda uputio povratnu loptu do Duronjića koji iz neposredne blizine matirao Rockova za 0:1.Vojvodina je mogla do izjednačenja i to desetak minuta kasnije kada je Matić šutirao sa ivice kaznenog prostora, Simić je pokušao da skrene putanju te lopte i iznenadi golmana gostiju, ali taj pokušaj ostao bez realizacije.
U narednom kolu ekipa Radnika opet će gostovati i opet jednom vojvođanskom klubu TSC-u u Bačkoj Topoli.Naredni protivnik Surduličana je sedmi na tabeli sa 30 bodova, a u ovom kolu odigrali su nerešeno kao gosti protiv Napretka u Kruševcu (2:2).
SVE STAJE U 90 MINUTA: Pet timova se bori za opstanak u Superligi, dva će ISPASTI
Radnik, Page 42
Crvena zvezda pobedila Vojvodinu rezultatom 5:0 u prvom kolu Superlige Srbije - Sportal
FK Radnik Surdulica 0-4 FK Vojvodina Novi Sad :: Highlights :: Videos
ZVANIČNO: Vojvodina smenila Đorđevića, ali i Dunđerskog!